sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 1msw
1msw
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1 7:05- 7:50 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
  religia-rel MP S_23 adsso-1/4 Ja S_20
omemuin-2/4 #951 S_W7
meipeie-3/4 #910 S_17
wotweia-4/4 #113 O1
hist AP S_23  
2 8:00- 8:45 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
wf-w1 bg SILOWNIA infor-1/2 BM S_16
infor-2/2 KI k34i
adsso-1/4 Ja S_20
omemuin-2/4 #951 S_W7
mepizpih-3/4 #925 O1
potweia-4/4 #455 S_17
j.polsk TJ k31  
3 8:55- 9:40 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
wf-w1 bg L1 biol SM S_26 eup-1/4 Br k33
ppemuin-2/4 #118 S_W4
ouism-3/4 #335 S_W7
potweiaa-4/4 #999 S_W1
chem SM S_26  
4 9:50-10:35 religia-rel MP S_26 wf-w1 bg SILOWNIA bihp PW S_32 fizyka k32    
5 10:45-11:30 e_dla_bezp BK S_12 zaj.wych bg S_27 mat KD k25 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
 
6 11:50-12:35 j.polsk TJ k31 pi-1/4 Si k34i
pomemuin-2/4 #954 S_W7
pm-3/4 #948 S_22
pootweia-4/4 #963 S_W1
r_matematyka KD k25 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
 
7 12:45-13:30 j.polsk TJ k31   zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
   
8 13:40-14:25 mat KD S_26 zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
  biol SM S_26  
9 14:35-15:20 j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.rosyjski-j4r #841 S_23
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-1/2 PG Lotto
zaj_sportowe-2/2 TC Lotto2
plastyka K_ k20 ppsk-1/4 KR S_8
pporim-2/4 #119 S_W4
pm-3/4 #948 S_29
sla-4/4 #918 S_5
 
10 15:30-16:15 j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.niemiecki-j3n,j2n,j1n #847 S_1
j.rosyjski-j4r #841 S_23
    j.angielski-1/2 Sk S_30
j.angielski-2/2 KI S_2
psk-1/4 Br k33
oremuin-2/4 #116 S_W4
pmepizpih-3/4 #926 S_W5
potweiaa-4/4 #843 S_W1
 
11 16:25-17:10 ppsk-1/4 KR S_8
porim-2/4 #346 S_W4
puism-3/4 #924 O3
potweia-4/4 #990 S_5
  peup-1/4 KR S_8
pemuin-2/4 #347 S_W2
mepizm-3/4 #334 O1
potweia-4/4 #842 S_5
j.angielski-1/2 Sk S_30
j.angielski-2/2 KI S_2
pi-1/4 Br k33
rt-2/4 #845 S_21
pmepizm-3/4 #927 S_5
pootweia-4/4 #963 S_W1
 
12 17:20-18:05 puism-3/4 #924 O3
potweiaa-4/4 #998 S_W4
  wf-w2 bg Lotto hist AP S_23 pporim-2/4 #119 S_W4
wotweia-4/4 #113 O1
 
13 18:15-19:00     wf-w2 bg Lotto utk-1/4 PS S_17    
14 19:10-19:55     wf-w2 bg Lotto      
Drukuj plan
wygenerowano 14.02.2020
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum