sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 3ms
3ms
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1 7:05- 7:50     religia-rel DP k22 prbd-1/6 KY S_4 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
 
2 8:00- 8:45 tsiai-1/6 AJ S_15
ehk-6/6 #945 S_W7
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
religia-rel DP k22 prbd-1/6 KY S_4
mpipwm-3/6 TK O3
duk-6/6 #849 k33
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
 
3 8:55- 9:40 r_informat.-1/6 AJ S_15
eiewa-2/6 #820 S_17
peie-3/6 VZ S_W1
ehk-6/6 #945 S_W7
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
j.angielski Sk S_30 miklsk-1/6 V_ S_3
mpipwm-3/6 TK O3
duk-6/6 #849 k33
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
 
4 9:50-10:35 r_informat.-1/6 AJ S_15
osp-2/6 #930 S_6
ouism-3/6 #811 S_W4
tiopk-6/6 #946 S_W2
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto2
dgk KZ S_29 miklsk-1/6 V_ S_3
eiem-3/6 #839 S_17
ehk-6/6 #945 S_W2
jaz Sk S_30  
5 10:45-11:30 sbd-1/6 BM S_16
twikmaw-2/6 #823 S_W4
pih-3/6 DL O1
tiopk-6/6 #946 S_W7
  j.angielski Sk S_30 j.angielski Sk S_30 j.polsk AS k21  
6 11:50-12:35 sbd-1/6 BM S_16
osp-2/6 #930 S_27
twikm-3/6 #941 S_21
tiopk-6/6 #946 S_W1
jaz Sk S_30 wf bg L3 u_hist.i sp. AP S_23 j.polsk AS k21  
7 12:45-13:30 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
aso-1/6 Ja S_20
biespa-2/6 #822 S_5
uism-3/6 #852 S_6
duk-6/6 #849 k33
j.niemiecki-j3n,j2n,j3n #803 S_2
j.niemiecki-j3n,j2n,j3n #803 S_2
j.niemiecki-j3n,j2n,j3n #803 S_2
j.rosyjski-j7r,j7r,j7r #804 S_23
j.rosyjski-j7r,j7r,j7r #804 S_23
j.rosyjski-j7r,j7r,j7r #804 S_23
  r_matematyka EH k22  
8 13:40-14:25 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
j.polsk AS k21 aso-1/6 Ja S_20
biespa-2/6 #822 S_5
tikm-3/6 #865 S_W5
duk-6/6 #849 k33
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
zaj.wych AS k21  
9 14:35-15:20 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
mat EH k30   zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
mat EH k22  
10 15:30-16:15   r_matematyka EH k31 zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
mat EH k22 u_hist.i sp. AP S_23  
11 16:25-17:10 dgk KZ S_29 sbd-1/6 BM S_16
ueiasp-2/6 #821 S_W1
upih-3/6 #935 O1
zaj_sportowe-1/2 DB Lotto2
zaj_sportowe-2/2 PG Lotto
r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
wf bg SILOWNIA  
12 17:20-18:05 wf bg L1 ueiasp-2/6 #821 S_W1 osp-2/6 #824 S_W1 r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
r_fizyka-3/6,6/6,2/6 #813 S_18
   
13 18:15-19:00     osp-2/6 #824 S_W1      
Drukuj plan
wygenerowano 2019-10-11
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum