Pod patronatem ASC Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
Lokalna Akademia Cisco

O akademii


Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program - CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny oraz osiągający sukcesy program edukacyjny na świecie.

Zajęcia prowadzone przez Akademię CISCO umożliwiają poznanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy - uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat standardów wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.


IT Essentials


Certyfikat IT Essentials to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomosci rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.


Więcej informacji:

Internet wszechrzeczy IOE


Internet Wszechrzeczy to sieć łącząca ludzi, procesy, dane i przedmioty, generujaca pewną nową wartość. Kolejne etapów rozwoju technologicznego, w tym Internet Przedmiotów (Internet of Things), mobilna rewolucja, cloud computing i rosnące znaczenie Big Data, uzupełniając się, pozwalają na korzystanie z możliwości jakie daje Internet Wszechrzeczy (IoE).


Więcej informacji:

NDG Linux Essentials


Kurs NDG Linux Essentials przeznaczony jest dla wszystkich początkujących i chcących zagłębiać tajniki wykorzystania systemów Linux. Kurs jest przydatny dla wszystkich chcących wiązać swoją przyszłość z branża IT, a w szczególności dla osób zajmujących się sieciami komputerowymi.


Więcej informacji:

Kurs CPA: Programming Essentials in C++


Kurs CPA: Programming Essentials in C++ jest przeznaczony dla osób, które na przykładzie języka C++ chcą nauczyć się podstaw programowania. Szkolenie nie wymaga od kursantów wcześniejszej wiedzy na temat programowania.


Więcej informacji: